Uzm. Klinik Psikolog & Psikoterapist

Feyza Danacı

Feyza Danacı

Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Feyza Danacı, 2016 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ‘Psikoloji’ bölümünden mezun olmuş ve aynı sene İstanbul Üniversitesi’nden ‘Pedagojik Formasyon’ almıştır. 2018 yılında İstanbul Arel Üniversitesi ‘Klinik Psikoloji’ yüksek lisans bölümünü tamamlayan Feyza Danacı, günümüzde İstanbul Üniversitesi ‘Sosyoloji’ bölümünde eğitimine devam etmektedir. Ayrıca gönüllü ve zorunlu stajlarını da hastane ve rehabilitasyon merkezlerinde tamamlamıştır.

Mezun olduktan sonra belediyelerde psikolog unvanıyla görev almış, Boğaziçi Üniversitesi ‘Ev Ziyareti Temelli Aile Rehberliği’ projesinde çalışmıştır.

Çalışmalarına çocuk-ergen-yetişkin psikoterapisti olarak kurucularından olduğu Psikoterapi Florya Gelişim Akademisi’nde devam etmektedir.

Connect on Social

Other Team Members

Feyza Danacı
Uzm. Klinik Psikolog & Psikoterapist

Feyza Danacı

Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Feyza Danacı, 2016 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ‘Psikoloji’ bölümünden mezun olmuş ve aynı sene İstanbul Üniversitesi’nden ‘Pedagojik Formasyon’ almıştır.
Emine Fettahoğlu Doğruyol
Uzm. Klinik Psikolog & Psikoterapist

Emine Fettahoğlu Doğruyol

Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Emine Fettahoğlu Doğruyol, 2016 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ‘Psikoloji’ bölümünü; 2018 yılında İstanbul Arel Üniversitesi ‘Klinik Psikoloji’ yüksek lisans bölümünü başarıyla bitirmiştir.
Eda Tuğçe Erol
Uzm. Psikolog & Psikoterapist

Eda Tuğçe Erol

Uzman Psikolog ve Psikoterapist Eda Tuğçe Erol, 2014 yılında Fatih Üniversitesi ‘Sosyoloji’ bölümünü; 2019 yılında da İstanbul Aydın Üniversitesi ‘Psikoloji’ yüksek lisans bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Henüz öğrenciyken çeşitli danışmanlık merkezlerinde ve vakıflarda stajlarını tamamlamıştır.